... protože vaření nás opravdu baví :-)

... a to už od roku 2013, kdy jsme otevřeli svou restauraci. Jejím provozováním jsme získali mnoho cenných znalostí i zkušeností a když jsme ji pak později museli zavřít a přemýšleli co dál, zrodil se projekt Barbara Food s myšlenkou připravovat pouze jídlo s sebou. "Barbara" jako odkaz na naši restauraci a "Food" jako jídlo, protože o to tady vlastně jde. 

V pracovní dny tedy v době od 11:00 do 15:00 vaříme krémy, vývary, kuřecí, vepřové, hovězí, brambory, rýži, hranolky, saláty, sladké, slané... prostě vše na co si jen vzpomenete. Už nemusíte přemýšlet nad tím kam zajít a co si dát, k nám jdete totiž vždy za jistotou a chybu neuděláte nikdy ať už si objednáte cokoliv.

No a jak to funguje?

Jednoduše. Své (ideálně předem objednané) jídlo si vyzvednete osobně v naší provozovně nebo si jej v rámci města Havířova necháte přivézt, třeba i prostřednictvím portálu Dáme jídlo. Za každý obal Vám naúčtujeme 10,- Kč (v  případě objednávky hlavního jídla včetně polévky 15,- Kč) a  dopravu Vám pro objednávky do 10:30 zajistíme zdarma, poté už za 39,- Kč.

Vaše objednávky přijímáme vždy od  8:00 na telefonním čísle 730 158 365.